4oci.cz
Topografie OP
Individuální kontaktní čočky ...
Na podzim 2019 jsem měl telefonát z Brna od kolegy optometristy Tomáše Pospíchala, který se ...
eLegal se dlouhodobě zaměřuje na marketingové právo a regulaci reklamy ve zdravotnictví.
Co změnila novela zákona o ...
Od 26. května 2021 platí nová pravidla regulace reklamy pro zdravotnické prostředky, tedy produkty ...
Riziko vzniku a progrese zejména VPMD a senilní katarakty lze ovlivnit dostatečným příjmem antioxidantů a dalších látek esenciálních pro zdraví očí.
Nemoci oka související s věkem ...
S pokračujícím trendem zvyšování délky života a stárnutí populace se prevalence nemocí oka ...

Veletrh SILMO se pomalu blíží

30. 7. 2014

Veletrh oční optiky a brýlí SILMO nabízí příležitost ocitnout se uprostřed celosvětového trhu oboru optiky a brýlí a poznat aktuální trendy v oblasti módy i zdraví. Pořadatelé v tomto roce přistoupili k významné úpravě termínu konání. Veletrh začne v pátek 26. září a potrvá až do pondělí 29. září. Toto uspořádání přináší novou podnikatelskou příležitost pro vystavující firmy – posun termínů by měl umožnit, aby se veletrhu zúčastnilo více odborníků z oboru.

Silmo nabídne především novinky z oblasti brýlových obrub.

Originální velikost  Silmo nabídne především novinky z oblasti brýlových obrub.

Foto: Collectif Stephane Laure

 

Mimořádný důraz kladou organizátoři i letos na bohatý odborný doprovodný program, z něhož vybíráme:

Fashion Style - zóna módy na ploše 1.000 m2 nabídne přehlídky návrhů módních značek.

Fórum Trendů představí nejzajímavější exponáty veletrhu.

Workshop Merchandising je služba na klíč pro všechny oční optiky, kteří mají zájem o dynamické podnikání. Jde o konferenční zónu s centrem informací na téma „10 pravidel merchandisingu“.

SILMO Academy - letošním hlavním tématem kolokvia je zraková únava zejména u dětí a dospívajících. Odborný seminář bude doplněn o praktické postupy, které mohou zrakovou únavu zmírnit či dokonce odstranit. V průběhu kolokvia budou uváděny příklady konkrétního vývoje ve všech věkových skupinách. 

SILMO d’OR - pravděpodobně nejvýznamnější událost veletrhu, mezinárodní cena uznávaná celým oborem oční optiky. Uděluje se během slavnostního ceremoniálu v několika kategoriích a podporuje talent, kvalitu, originalitu, inovace a nové technologie.

Přehlednější prostorové uspořádání

Organizátoři letos změnili dispozici sektorů a připravili také nové výstavní plochy, aby tím zpřehlednili nabídku a umožnili efektivnější prohlídku. Jednotlivé sektory budou označeny piktogramy, všechny plochy tak budou dobře viditelné a návštěvníci se na veletrhu lépe zorientují a ušetří čas při prohlídce všech 11 sektorů, v nichž se představí módní návrháři, luxusní brýle, licenční a vývozní značky, sportovní brýle, vybavení pro optiky...

Tři otázky pro prezidenta veletrhu SILMO Philippa Lafonta

Jak si představujete letošní ročník?

Měl by do určité míry navázat na ročníky předchozí. I přes různé ekonomické výkyvy a tlaky bychom měli hájit naše hodnoty, které jsou profesní veřejností tak ceněny. SILMO je akcí, která je trvalá a na kterou všichni čekají, je to každoroční plodné obchodní setkání zástupců celého odvětví oční optiky. Nesmíme v žádném případě usnout na vavřínech, veletrh se dále vyvíjí, posouvá a přizpůsobuje požadavkům návštěvníků i vystavujících. Proto jsme také změnili dispozici veletrhu, abychom zpřehlednili naši nabídku a umožnili efektivnější prohlídku v atraktivním a přívětivém prostředí.

Jaké má veletrh SILMO ambice?

Z obchodního hlediska je trend pozitivní - máme věrné vystavovatele, kteří se každoročně účastní, a zároveň přicházejí i nové společnosti, což svědčí o dynamice celého odvětví. Jsme si vědomi toho, že firmy velice pečlivě sledují návratnost investice a využitého prostoru. Pokud jde o návštěvníky, rádi bychom dosáhli dalšího nárůstu jejich počtu, a to i díky posunu termínu konání, kdy nově na žádost francouzských optiků zahrnujeme i pondělí (při zachování čtyřdenní délky). Věříme, že se efekt dostaví!

Jaký je váš názor na vývoj veletrhu jakožto komunikačního nástroje?

V globalizovaném světě zůstávají veletrhy skutečným prostorem pro setkání a obchod, to však nebrání dalšímu vývoji: budoucí lídři nebudou stejní jako ti současní. Je třeba vnímat změny, ke kterým dochází v hlavních hospodářských zónách: Evropa, Asie, Amerika, atd. Všechny mezinárodní veletrhy jako SILMO vyvíjejí služby a nástroje, které jsou k dispozici po celý rok. A k tomu je třeba ještě připočíst i aktivní působení v zahraničí - je důležité, abychom byli přítomni v oblastech, které představujíc trhy budoucnosti.

Bližší informace týkající se vstupenek, zájezdu, ubytování apod. návštěvníkům ochotně poskytnou v pražské kanceláři veletrhu Active Communication, e-mail info@francouzskeveletrhy.cz.

Redakce

 

 

 

Autor:   redakce  

    [ Katalog firem ]

MEDIOPTA

Prodej, servis, oprava optických přístrojů.

PROPTIC

Oční optika, prodej dioptrických a slunečních brýlí, poradenství, servis.

Oční optika Jana Suchá

Prodej dioptrických a slunečních brýlí, kontaktní čočky, doplňky.

Společná oční optika, s.r.o.

Zhotovení a opravy brýlí. Nabídka slunečních brýlí, pouzder, čisticích ...

TREND OPTIK

Značkové brýlové obruby, dětské, sportovní a sluneční brýle. Odborné měření ...

Fokus Optik, a.s., Opava

Kvalitní a komplexní péče o zrak. Široký výběr cenově dostupných korekčních ...

Topografie OP
Individuální kontaktní čočky ...
Na podzim 2019 jsem měl telefonát z Brna od kolegy optometristy Tomáše Pospíchala, který se ...
eLegal se dlouhodobě zaměřuje na marketingové právo a regulaci reklamy ve zdravotnictví.
Co změnila novela zákona o ...
Od 26. května 2021 platí nová pravidla regulace reklamy pro zdravotnické prostředky, tedy produkty ...
Riziko vzniku a progrese zejména VPMD a senilní katarakty lze ovlivnit dostatečným příjmem antioxidantů a dalších látek esenciálních pro zdraví očí.
Nemoci oka související s věkem ...
S pokračujícím trendem zvyšování délky života a stárnutí populace se prevalence nemocí oka ...

Vygenerováno za 0.0346 sec
Informační portál mapující oblast oční optiky a optometrie. Posláním portálu je srozumitelnou formou oslovit co nejširší veřejnost se zájmem o vidění, zrak, módní trendy a konkrétní služby v oblasti oční optiky. Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.

Cookies

2024 © 4stav.cz | Provozovatel: EXPO DATA spol. s r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.