4oci.cz
Jitka Klíčníková
Prim hraje nerozbitnost
V samém centru Brna má ve dvou místnostech dílnu a kancelář Jitka Klíčníková, která vyrábí oční ...
Pacient před zákrokem KTP (vlevo) a po zákroku (vpravo) [7].
Tetování rohovky
Existuje rčení, že oko je okno do duše, jímž lze lépe poznat člověka. Avšak neprůhlednosti oka ...
Mgr. Jana Svojáková pomáhá obyvatelům chudé oblasti Chapananga lépe vidět.
Afrika vám změní pohled na ...
Pomáhat chudým oblastem Afriky lze mnoha způsoby. Finančně, materiálně nebo zdravotně. Optometristka ...

Veletrh SILMO se pomalu blíží

30. 7. 2014

Veletrh oční optiky a brýlí SILMO nabízí příležitost ocitnout se uprostřed celosvětového trhu oboru optiky a brýlí a poznat aktuální trendy v oblasti módy i zdraví. Pořadatelé v tomto roce přistoupili k významné úpravě termínu konání. Veletrh začne v pátek 26. září a potrvá až do pondělí 29. září. Toto uspořádání přináší novou podnikatelskou příležitost pro vystavující firmy – posun termínů by měl umožnit, aby se veletrhu zúčastnilo více odborníků z oboru.

Silmo nabídne především novinky z oblasti brýlových obrub.

Originální velikost  Silmo nabídne především novinky z oblasti brýlových obrub.

Foto: Collectif Stephane Laure

 

Mimořádný důraz kladou organizátoři i letos na bohatý odborný doprovodný program, z něhož vybíráme:

Fashion Style - zóna módy na ploše 1.000 m2 nabídne přehlídky návrhů módních značek.

Fórum Trendů představí nejzajímavější exponáty veletrhu.

Workshop Merchandising je služba na klíč pro všechny oční optiky, kteří mají zájem o dynamické podnikání. Jde o konferenční zónu s centrem informací na téma „10 pravidel merchandisingu“.

SILMO Academy - letošním hlavním tématem kolokvia je zraková únava zejména u dětí a dospívajících. Odborný seminář bude doplněn o praktické postupy, které mohou zrakovou únavu zmírnit či dokonce odstranit. V průběhu kolokvia budou uváděny příklady konkrétního vývoje ve všech věkových skupinách. 

SILMO d’OR - pravděpodobně nejvýznamnější událost veletrhu, mezinárodní cena uznávaná celým oborem oční optiky. Uděluje se během slavnostního ceremoniálu v několika kategoriích a podporuje talent, kvalitu, originalitu, inovace a nové technologie.

Přehlednější prostorové uspořádání

Organizátoři letos změnili dispozici sektorů a připravili také nové výstavní plochy, aby tím zpřehlednili nabídku a umožnili efektivnější prohlídku. Jednotlivé sektory budou označeny piktogramy, všechny plochy tak budou dobře viditelné a návštěvníci se na veletrhu lépe zorientují a ušetří čas při prohlídce všech 11 sektorů, v nichž se představí módní návrháři, luxusní brýle, licenční a vývozní značky, sportovní brýle, vybavení pro optiky...

Tři otázky pro prezidenta veletrhu SILMO Philippa Lafonta

Jak si představujete letošní ročník?

Měl by do určité míry navázat na ročníky předchozí. I přes různé ekonomické výkyvy a tlaky bychom měli hájit naše hodnoty, které jsou profesní veřejností tak ceněny. SILMO je akcí, která je trvalá a na kterou všichni čekají, je to každoroční plodné obchodní setkání zástupců celého odvětví oční optiky. Nesmíme v žádném případě usnout na vavřínech, veletrh se dále vyvíjí, posouvá a přizpůsobuje požadavkům návštěvníků i vystavujících. Proto jsme také změnili dispozici veletrhu, abychom zpřehlednili naši nabídku a umožnili efektivnější prohlídku v atraktivním a přívětivém prostředí.

Jaké má veletrh SILMO ambice?

Z obchodního hlediska je trend pozitivní - máme věrné vystavovatele, kteří se každoročně účastní, a zároveň přicházejí i nové společnosti, což svědčí o dynamice celého odvětví. Jsme si vědomi toho, že firmy velice pečlivě sledují návratnost investice a využitého prostoru. Pokud jde o návštěvníky, rádi bychom dosáhli dalšího nárůstu jejich počtu, a to i díky posunu termínu konání, kdy nově na žádost francouzských optiků zahrnujeme i pondělí (při zachování čtyřdenní délky). Věříme, že se efekt dostaví!

Jaký je váš názor na vývoj veletrhu jakožto komunikačního nástroje?

V globalizovaném světě zůstávají veletrhy skutečným prostorem pro setkání a obchod, to však nebrání dalšímu vývoji: budoucí lídři nebudou stejní jako ti současní. Je třeba vnímat změny, ke kterým dochází v hlavních hospodářských zónách: Evropa, Asie, Amerika, atd. Všechny mezinárodní veletrhy jako SILMO vyvíjejí služby a nástroje, které jsou k dispozici po celý rok. A k tomu je třeba ještě připočíst i aktivní působení v zahraničí - je důležité, abychom byli přítomni v oblastech, které představujíc trhy budoucnosti.

Bližší informace týkající se vstupenek, zájezdu, ubytování apod. návštěvníkům ochotně poskytnou v pražské kanceláři veletrhu Active Communication, e-mail info@francouzskeveletrhy.cz.

Redakce

 

 

 

Autor:   redakce  

    [ Katalog firem ]

GrandOptical, Praha Phoenix

Měření zraku, široká nabídka dioptrických i slunečních brýlí, brýlových i ...

Falco Optic, s.r.o.

Kompletní sortiment a služby oční optiky.

AMBG LTD, s.r.o.
Distributor značkových brýlových obrub COTTET, K-ACTOR, KOALI, LIGHTEC ...

M optik studio

Brýlové obruby světových značek, sluneční brýle, kontaktní čočky a ...

Optik Otava

Široký sortiment brýlových obrub, kontaktních čoček, trendy kolekce ...

Optika D&O

Široký výběr dioptrických i slunečních brýlí, měření zraku, odborné ...

Jitka Klíčníková
Prim hraje nerozbitnost
V samém centru Brna má ve dvou místnostech dílnu a kancelář Jitka Klíčníková, která vyrábí oční ...
Pacient před zákrokem KTP (vlevo) a po zákroku (vpravo) [7].
Tetování rohovky
Existuje rčení, že oko je okno do duše, jímž lze lépe poznat člověka. Avšak neprůhlednosti oka ...
Mgr. Jana Svojáková pomáhá obyvatelům chudé oblasti Chapananga lépe vidět.
Afrika vám změní pohled na ...
Pomáhat chudým oblastem Afriky lze mnoha způsoby. Finančně, materiálně nebo zdravotně. Optometristka ...

Vygenerováno za 0.1636 sec
Informační portál mapující oblast oční optiky a optometrie. Posláním portálu je srozumitelnou formou oslovit co nejširší veřejnost se zájmem o vidění, zrak, módní trendy a konkrétní služby v oblasti oční optiky. Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.

Cookies

2022 © 4stav.cz | Provozovatel: EXPO DATA spol. s r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.