4oci.cz
Mgr. Jana Svojáková pomáhá obyvatelům chudé oblasti Chapananga lépe vidět.
Afrika vám změní pohled na ...
Pomáhat chudým oblastem Afriky lze mnoha způsoby. Finančně, materiálně nebo zdravotně. Optometristka ...
eLegal se dlouhodobě zaměřuje na marketingové právo a regulaci reklamy ve zdravotnictví.
Co změnila novela zákona o ...
Od 26. května 2021 platí nová pravidla regulace reklamy pro zdravotnické prostředky, tedy produkty ...
Topografie OP
Individuální kontaktní čočky ...
Na podzim 2019 jsem měl telefonát z Brna od kolegy optometristy Tomáše Pospíchala, který se ...

Společnost HOYA Vision Care uzavírá globální partnerství se společností NIDEK

24. 3. 2023

Spolupráce spojuje dva lídry v optickém průmyslu, aby poskytli odborníkům na oční péči možnosti rozšířeného a komplexního přístupu k jejich pacientům.

HOYA NIDEK Partnership

Originální velikost  HOYA NIDEK Partnership

Zdroj:  HOYA Lens CZ, a.s.

 

 BANGKOK– 2. února 2023 – Společnost HOYA Vision Care, jakožto špička v oboru péče o zrak, dnes oznámila uzavření partnerství se společností NIDEK Co., Ltd., lídrem v oblasti návrhu, výroby a distribuce oftalmologických a optometrických přístrojů. Globální dohoda bude poskytovat očním specialistům možnost přístupu ke kompletnímu portfoliu nejmodernějších optických přístrojů a produktů, které jim umožní poskytovat komplexní služby v péči o pacienty, od vyšetření zraku, přes konzultace až po finální dodání brýlových čoček nejvyšší kvality.

Tato dohoda nabízí partnerům společnosti HOYA z řad očních specialistů přístup k inovativním optickým produktům, službám a přístrojům společnosti NIDEK prostřednictvím místních distributorů. Tím bude zvýšena schopnost očních specialistů nabízet jejich pacientům nejnovější vybavení pro vyšetření očí a zraku.

"Strategické partnerství s důvěryhodným lídrem v oblasti optiky, společností NIDEK je v souladu s hlavním posláním společnosti HOYA Vision Care, kterým je poskytovat inovativní řešení a vysoce kvalitní produkty našim optikům, a tím zlepšovat jejich podnikání a nabídku pro pacienty," řekl Alexandre Montague, výkonný ředitel společnosti HOYA Vision Care. "Spojením odborných znalostí, technologií a řešení našich organizací v oblasti optiky vytváříme pro naše obchodní partnery z řad očních specialistů bezproblémový přístup, který jim umožní rozšířit nabídku služeb pro jejich pacienty a zaměřit se na kvalitní péči o zrak pro všechny."

"Spolupráce se společností HOYA Vision Care je pro nás skvělou příležitostí, jak poskytnout optikům a optometristům komplexní řešení a podpořit je v dosažení větší spokojenosti zákazníků a zlepšení kvality jejich života," říká Motoki Ozawa, prezident a generální ředitel společnosti NIDEK CO., LTD. "Od založení společnosti NIDEK neustále vyvíjíme řadu produktů, které poskytují lidem na celém světě radost z toho, že vidí kvalitně. Tato spolupráce nám umožňuje dodávat naše výrobky očním specialistům, kteří je potřebují, a společně tak dokázat nabízet kompletní péči, která přímo povede ke zrakovému komfortu pacientů."

Dohoda vstupuje v platnost okamžitě.

“Toto globální partnerství našich dvou společností přenesené na místní úroveň podstatně rozšíří možnosti našich partnerských optik a lékařských ordinací v používání jedněch z nejkvalitnějších přístrojů dostupných na světovém trhu a tím zásadně zlepší jejich možnosti správné diagnózy a řešení zrakových problémů jejich pacientů. Těšíme se také na zlepšení dostupnosti těchto přístrojů pomocí různých typů financování nebo pronájmů, které připravujeme a tím na další zlepšení služeb pro naše partnery.“, těší se z partnerství generální ředitel HOYA Lens CZ RNDr. Alexander Řeha, MBA.

 

O společnosti HOYA Vision Care

Společnost HOYA Vision Care je již více než 60 let zapáleným a celosvětovým lídrem v oblasti inovací technologií v optice. Jako výrobce vysoce kvalitních a výkonných brýlových čoček se společnost HOYA neustále snaží přinášet očním specialistům a jejich pacientům po celém světě ta nejlepší možná řešení péče o zrak. Společnost dodává brýlové čočky do 110 zemí se sítí více než 17 000 zaměstnanců a 43 laboratoří po celém světě.

O společnosti NIDEK

NIDEK CO., LTD., světový lídr v oblasti designu, výroby a distribuce oftalmologických a optometrických zařízení a zařízení pro zabrušování čoček. Vytváří špičkové výrobky v oboru díky svým technologickým znalostem v oblasti kombinování optických a elektronických technologií. V současné době se společnost NIDEK CO., LTD. podílí na celosvětových obchodních aktivitách zahrnujících vývoj, výrobu a prodej zařízení.

 

Jana Ducháčková

HOYA Lens CZ

 

Zdroj:  HOYA Lens CZ, a.s.  

    [ Katalog firem ]

MEDICAL VISION s.r.o.

Distributor náplasťových okluzorů Ortopad®. Dodavatel produktů pro ...

Opta Jarmila Pavlů

Široký výběr dioptrických brýlí světových značek i tuzemských výrobců včetně ...

Optika Jarka Korcinová

Prodej brýlových obrub zahraničních výrobců, všech typů brýlových čoček ...

Ludmila Martinovská - Optika

Optika nabízí měření zraku a prodej dioptrických pomůcek.

Glance Optik

Služby oční optiky - brýlové obruby a sluneční brýle, měření zraku ...

Fokus Optik, a.s., Praha 8

Kvalitní a komplexní péče o zrak. Široký výběr cenově dostupných korekčních ...

Mgr. Jana Svojáková pomáhá obyvatelům chudé oblasti Chapananga lépe vidět.
Afrika vám změní pohled na ...
Pomáhat chudým oblastem Afriky lze mnoha způsoby. Finančně, materiálně nebo zdravotně. Optometristka ...
eLegal se dlouhodobě zaměřuje na marketingové právo a regulaci reklamy ve zdravotnictví.
Co změnila novela zákona o ...
Od 26. května 2021 platí nová pravidla regulace reklamy pro zdravotnické prostředky, tedy produkty ...
Topografie OP
Individuální kontaktní čočky ...
Na podzim 2019 jsem měl telefonát z Brna od kolegy optometristy Tomáše Pospíchala, který se ...

Vygenerováno za 0.0673 sec
Informační portál mapující oblast oční optiky a optometrie. Posláním portálu je srozumitelnou formou oslovit co nejširší veřejnost se zájmem o vidění, zrak, módní trendy a konkrétní služby v oblasti oční optiky. Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.

Cookies

2023 © 4stav.cz | Provozovatel: EXPO DATA spol. s r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.