OPTA 2017
4oci.cz
Katarakta je ztráta průhlednosti oční čočky
Refrakční stav oka ve vztahu k ...
Lidské oko je živý, velice jemný organizmus. Kvalita obrazu závisí na průhlednosti optických ...
Přístroje pro měření fúzních rezerv
Přístroje pro měření fúzních ...
Přístroje můžeme rozdělit podle způsobu navození potřeby fúzní vergence do dvou kategorií. V první ...
Ztráta centrálního vidění při věkem podmíněné makulární degeneraci výrazně omezuje možnost řídit automobil
Když se jízda autem stane ...
Lidé, kteří v opilosti usednou za volant a stávají se tak nebezpečím pro sebe i své okolí, jsou ve ...

Na brněnské výstaviště míří oční optici

2. 3. 2017

… a samozřejmě také optometristé, kontaktologové a oftalmologové. Zkrátka všichni, kteří si nechtějí nechat ujít již 23. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA.

Sluneční brýle všech barev a tvarů budou veletrhu OPTA kralovat.

Originální velikost  Sluneční brýle všech barev a tvarů budou veletrhu OPTA kralovat.

Foto: Petr Gabzdyl

Umístění veletrhu OPTA do pavilonu V přivítají jak vystavovatelé, tak návštěvníci. Zvýrazněné téma letošního veletrhu zní Brýle a slunce. Na svých stáncích je jistě zohlední řada vystavovatelů. Sluneční brýle všech barev a tvarů budou veletrhu OPTA kralovat.

 

Letos OPTA startuje v pátek 10. března a končí v neděli 12. března. Přihlášeno bylo v polovině února více než sedmdesát přímých vystavovatelů, kteří představí novinky světových značek. V pátek a sobotu bude OPTA návštěvníkům k dispozici od 9.00 do 19.00 hodin, v neděli pak od 9.00 do 14.00 hodin.

Veletrh OPTA se letos bude konat ve větším a modernějším pavilonu V brněnského výstaviště, v němž bude kromě expozic vystavovatelů umístěno také Opta Forum s odborným a firemním programem. „Přesun do většího pavilonu ocení nejen vystavovatelé, ale i návštěvníci,“ dodává ředitelka veletrhu Gabriela Císařová. „Snažíme se zlepšit zejména nabídku v oblasti cateringu. Tradiční Fair Café ponecháme, ovšem kromě něj bude v provozu ještě restaurace v prvním patře pavilonu a také Soups & Salad bar.“

Pořadatelé se svými partnerskými organizacemi zvolili pro tento rok jako zvýrazněné téma veletrhu téma Brýle a slunce. Slunce, jako každý oheň, je sice zdrojem blahodárné energie, světla a tepla, ale, je-li mu lidský organizmus vystaven příliš dlouho, může být jeho vliv velmi destruktivní. Ochranu očí před slunečním zářením zesíleným ozonovými dírami a jinými vlivy zajišťují brýle s různými možnostmi zpracování a povrchových úprav brýlových čoček i módní nekorekční sluneční brýle. Zvýrazněné téma jistě využije řada vystavovatelů při koncipování svých expozic a přihlásí také své exponáty do této kategorie v rámci soutěže TOP OPTA. Její výsledky budou vyhlášeny a ocenění předána v sobotu večer na oblíbené Opta Party v brněnském klubu SONO Centrum.

Odborný program v Opta Foru nabídne přednášky například o problematice EET nebo o použití 3D tisku při navrhování a výrobě brýlových obrub. Atraktivní bude určitě přednáška SEE THE LIGHT nizozemské designérky Ellen Haeser, která představí nejaktuálnější módní trendy a pohovoří o typologii zákazníků.

Kosmetické poradenské centrum, které vyhledávaly při minulých ročnících návštěvnice všech věkových kategorií, je letos připraveno pod názvem Beauty Forum. Jistě přiláká nejen ženy, ale i muže.

Pokračuje rovněž projekt Design & Trend, jenž nabízí návštěvníkům inspiraci pro aranžmá výloh optických prodejen. Novinky ze svých kolekcí představí v několika vitrínách firmy ESSILOR - OPTIKA, SNOW-HOW ČR, PharmaSwiss Česká republika, New Line Optics, Catherine Life, FEBA a SAGITTA.

Nedělní odpoledne mohou návštěvníci po uzavření výstavního pavilonu V prožít velmi zajímavě. Každý, kdo předloží na pokladně VIDA! Science Centra v bývalém pavilonu D na výstavišti OPTA kartu nebo vstupenku z veletrhu OPTA 2017, získá 20% slevu na jakékoliv vstupné.

Pro všechny členy partnerských organizací – Společenstva českých optiků a optometristů, České kontaktologické společnosti a Optické únie Slovenska – připravili pořadatelé OPTA klubové karty, které opravňují ke vstupu na veletrh zdarma. Pro ostatní návštěvníky je možná registrace na webových stránkách www.opta.cz a zakoupení vstupenky za 140 Kč, na místě pak bude vstupenka k dispozici za 300 Kč.

Podrobné informace o veletrhu OPTA jsou zveřejněny na webových stránkách www.opta.cz.

 

 

Zdroj:  redakce  

    [ Katalog firem ]

Eurooptik s.r.o.

Široký sortiment kvalitních a levných obrub, brýlové čočky minerální ...

Oční optika Daniela Strouhalová

Prodej brýlových obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček a prostředků k ...

Oční optika Šustáčková Dagmar

Služby oční optiky. Opravy a čištění brýlí ultrazvukem, prodej doplňkového ...

ART OPTIC - M. Janatová

Prodej francouzských brýlí značky Parasite.

Oční optika Patria

Měření zraku na nejmodernějších přístrojích, brýlové obruby nejnovějších ...

WEKOS - optik, s.r.o.

Dovoz a prodej optického zboží. Zastoupení německých výrobců Wagner + Kühner ...

Katarakta je ztráta průhlednosti oční čočky
Refrakční stav oka ve vztahu k ...
Lidské oko je živý, velice jemný organizmus. Kvalita obrazu závisí na průhlednosti optických ...
Přístroje pro měření fúzních rezerv
Přístroje pro měření fúzních ...
Přístroje můžeme rozdělit podle způsobu navození potřeby fúzní vergence do dvou kategorií. V první ...
Ztráta centrálního vidění při věkem podmíněné makulární degeneraci výrazně omezuje možnost řídit automobil
Když se jízda autem stane ...
Lidé, kteří v opilosti usednou za volant a stávají se tak nebezpečím pro sebe i své okolí, jsou ve ...

Vygenerováno za 0.0669 sec
Informační portál mapující oblast oční optiky a optometrie. Posláním portálu je srozumitelnou formou oslovit co nejširší veřejnost se zájmem o vidění, zrak, módní trendy a konkrétní služby v oblasti oční optiky. Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.

2017 © 4stav.cz | Provozovatel: EXPO DATA spol. s r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.