OPTA 2017
4oci.cz
Pohled na jezero s polarizační čočkou
Předsudky a mýty o ...
Polarizační brýlové čočky se v oční optice stávají uznávaným standardem pro kvalitní ochranu zraku ...
Na letošním veletrhu OPTA se obchodovalo s úsměvem
Veletrh OPTA v novém pavilonu ...
Veletrh OPTA se letos přestěhoval do většího pavilonu V na brněnském výstavišti. Vystavovatelé toho ...
Katarakta je ztráta průhlednosti oční čočky
Refrakční stav oka ve vztahu k ...
Lidské oko je živý, velice jemný organizmus. Kvalita obrazu závisí na průhlednosti optických ...

Na brněnské výstaviště míří oční optici

2. 3. 2017

… a samozřejmě také optometristé, kontaktologové a oftalmologové. Zkrátka všichni, kteří si nechtějí nechat ujít již 23. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA.

Sluneční brýle všech barev a tvarů budou veletrhu OPTA kralovat.

Originální velikost  Sluneční brýle všech barev a tvarů budou veletrhu OPTA kralovat.

Foto: Petr Gabzdyl

Umístění veletrhu OPTA do pavilonu V přivítají jak vystavovatelé, tak návštěvníci. Zvýrazněné téma letošního veletrhu zní Brýle a slunce. Na svých stáncích je jistě zohlední řada vystavovatelů. Sluneční brýle všech barev a tvarů budou veletrhu OPTA kralovat.

 

Letos OPTA startuje v pátek 10. března a končí v neděli 12. března. Přihlášeno bylo v polovině února více než sedmdesát přímých vystavovatelů, kteří představí novinky světových značek. V pátek a sobotu bude OPTA návštěvníkům k dispozici od 9.00 do 19.00 hodin, v neděli pak od 9.00 do 14.00 hodin.

Veletrh OPTA se letos bude konat ve větším a modernějším pavilonu V brněnského výstaviště, v němž bude kromě expozic vystavovatelů umístěno také Opta Forum s odborným a firemním programem. „Přesun do většího pavilonu ocení nejen vystavovatelé, ale i návštěvníci,“ dodává ředitelka veletrhu Gabriela Císařová. „Snažíme se zlepšit zejména nabídku v oblasti cateringu. Tradiční Fair Café ponecháme, ovšem kromě něj bude v provozu ještě restaurace v prvním patře pavilonu a také Soups & Salad bar.“

Pořadatelé se svými partnerskými organizacemi zvolili pro tento rok jako zvýrazněné téma veletrhu téma Brýle a slunce. Slunce, jako každý oheň, je sice zdrojem blahodárné energie, světla a tepla, ale, je-li mu lidský organizmus vystaven příliš dlouho, může být jeho vliv velmi destruktivní. Ochranu očí před slunečním zářením zesíleným ozonovými dírami a jinými vlivy zajišťují brýle s různými možnostmi zpracování a povrchových úprav brýlových čoček i módní nekorekční sluneční brýle. Zvýrazněné téma jistě využije řada vystavovatelů při koncipování svých expozic a přihlásí také své exponáty do této kategorie v rámci soutěže TOP OPTA. Její výsledky budou vyhlášeny a ocenění předána v sobotu večer na oblíbené Opta Party v brněnském klubu SONO Centrum.

Odborný program v Opta Foru nabídne přednášky například o problematice EET nebo o použití 3D tisku při navrhování a výrobě brýlových obrub. Atraktivní bude určitě přednáška SEE THE LIGHT nizozemské designérky Ellen Haeser, která představí nejaktuálnější módní trendy a pohovoří o typologii zákazníků.

Kosmetické poradenské centrum, které vyhledávaly při minulých ročnících návštěvnice všech věkových kategorií, je letos připraveno pod názvem Beauty Forum. Jistě přiláká nejen ženy, ale i muže.

Pokračuje rovněž projekt Design & Trend, jenž nabízí návštěvníkům inspiraci pro aranžmá výloh optických prodejen. Novinky ze svých kolekcí představí v několika vitrínách firmy ESSILOR - OPTIKA, SNOW-HOW ČR, PharmaSwiss Česká republika, New Line Optics, Catherine Life, FEBA a SAGITTA.

Nedělní odpoledne mohou návštěvníci po uzavření výstavního pavilonu V prožít velmi zajímavě. Každý, kdo předloží na pokladně VIDA! Science Centra v bývalém pavilonu D na výstavišti OPTA kartu nebo vstupenku z veletrhu OPTA 2017, získá 20% slevu na jakékoliv vstupné.

Pro všechny členy partnerských organizací – Společenstva českých optiků a optometristů, České kontaktologické společnosti a Optické únie Slovenska – připravili pořadatelé OPTA klubové karty, které opravňují ke vstupu na veletrh zdarma. Pro ostatní návštěvníky je možná registrace na webových stránkách www.opta.cz a zakoupení vstupenky za 140 Kč, na místě pak bude vstupenka k dispozici za 300 Kč.

Podrobné informace o veletrhu OPTA jsou zveřejněny na webových stránkách www.opta.cz.

 

 

Zdroj:  redakce  

    [ Katalog firem ]

Eiffel optic, Praha 1

Prodej a zhotovování brýlí, nejmodernější způsob korekce zrakových vad ...

Fokus Optik, a.s., Plzeň

Kvalitní a komplexní péče o zrak. Široký výběr cenově dostupných korekčních ...

Vidíš skvěle

Kvalitní a komplexní služby oční optiky. Velký výběr značkových brýlových ...

GrandOptical, OC Haná

Měření zraku, široká nabídka dioptrických i slunečních brýlí, brýlových i ...

ELPO Oční optika

Odborné poradenství při výběru optického zboží.

Optika Falhar, s.r.o.

Nabízíme odborné služby oční optiky, aplikace kontaktních čoček, zhotovování ...

Pohled na jezero s polarizační čočkou
Předsudky a mýty o ...
Polarizační brýlové čočky se v oční optice stávají uznávaným standardem pro kvalitní ochranu zraku ...
Na letošním veletrhu OPTA se obchodovalo s úsměvem
Veletrh OPTA v novém pavilonu ...
Veletrh OPTA se letos přestěhoval do většího pavilonu V na brněnském výstavišti. Vystavovatelé toho ...
Katarakta je ztráta průhlednosti oční čočky
Refrakční stav oka ve vztahu k ...
Lidské oko je živý, velice jemný organizmus. Kvalita obrazu závisí na průhlednosti optických ...

Vygenerováno za 0.1041 sec
Informační portál mapující oblast oční optiky a optometrie. Posláním portálu je srozumitelnou formou oslovit co nejširší veřejnost se zájmem o vidění, zrak, módní trendy a konkrétní služby v oblasti oční optiky. Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.

2017 © 4stav.cz | Provozovatel: EXPO DATA spol. s r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.